Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999 +

Altschliffbrillantring zus. ca. 0,10 ct

Altschliffbrillantring zus. ca. 0,10 ct - Schmuck

Gold 585, 9,5 g, RW 54øg10

Expert: Günther Fröhlich Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

20.06.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Gold 585, 9,5 g, RW 54øg10

+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

Aukce: Schmuck
Datum: 20.06.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.06. - 18.06.2014