Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Luc GODAR *

Luc GODAR * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Frankreich oder Belgien 1942 geb.) - zugeschrieben "La Vallée de l'Epte - Fourges" Rückseite beschriftet, Öl auf Leinwand, ca. 60 x 80 cm, holzgeschnitzter Rahmen, beschädigt SW 700 - 1000

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

18.06.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Luc GODAR *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 18.06.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 13.06. - 18.06.2014