Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7013

Putto mit Trinkbecher,

Putto mit Trinkbecher, - Starožitnosti, Obrazy

Elfenbein geschnitzt, seine linke Hand Finger teils beschädigt, montiert auf einen Pottwalzahn, 12 x 7,5 cm, Ende 19. Jh., (MC) AS

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

10.06.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Putto mit Trinkbecher,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 10.06.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 06.06. - 10.06.2014