Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7907

Roman Havelka

Roman Havelka - Starožitnosti, Obrazy

(Tschechien 1877-1950) Allee und steinerne Brücke, signiert K. Havelka, Aquarell auf Papier, 14 x 23 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

10.06.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Roman Havelka

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 10.06.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 06.06. - 10.06.2014