Hans Wilt
(Wien 1867-1917) Partie aus dem Belvederepark (?), signiert H. Wilt, Öl auf Karton, 18,5 x 26,5 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
10.06.2014 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 779,-
- Vyvolávací cena:
Hans Wilt
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Starožitnosti, Obrazy |
Datum: | 10.06.2014 - 15:00 |
Prohlídka: | 06.06. - 10.06.2014 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)