Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 76

Jean Fautrier *

Jean Fautrier * - Moderní tisky, Sou?asné um?ní

(Paris 1898-1964 Chatenay)
Nu abstrait, 2x monogrammed, dated F 59, ink on paper, sight area: 25 x 40.5 cm, framed, (PP)

Provenance:
Former Fautrier Collection, Paris

Expert: Mag. Patricia Pálffy Mag. Patricia Pálffy
+43-1-515 60-386

patricia.palffy@dorotheum.at

25.06.2014 - 17:00

Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 6.000,-

Jean Fautrier *

(Paris 1898-1964 Chatenay)

Provenance:

+43-1-515 60-386

patricia.palffy@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Moderní tisky, Sou?asné um?ní
Datum: 25.06.2014 - 17:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.06. - 25.06.2014