Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 91

Brillant Kulturperlenanhänger

Brillant Kulturperlenanhänger - Schmuck

Rosegold 750, Altschliffdiamanten zus. ca. 0,30 ct, eine Südseekulturperle, Tahiti 4 gøg2

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

13.06.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Brillant Kulturperlenanhänger

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Aukce: Schmuck
Datum: 13.06.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 05.06. - 12.06.2014