Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 381 #

Eun Nim Ro *

Eun Nim Ro * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck - Klagenfurt

(Südkorea 1946 geb.) "Geschwister", signiert Eun Nim Ro, datiert 2004, die Nr. 12/25, Farbsiebdruck, 50 x 70 cm, ohne Rahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

04.06.2014 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Eun Nim Ro *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck - Klagenfurt
Datum: 04.06.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 28.05. - 04.06.2014