Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 353

Gottfried Kumpf *

Gottfried Kumpf * - Um?ní a starožitnosti, Klenoty - Klagenfurt

(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) Farblithografie, "Innsbruck", signiert Kumpf, beschriftet Heitere Würde, mit EA bezeichnet, 37,5 x 54 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

04.06.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Gottfried Kumpf *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Um?ní a starožitnosti, Klenoty - Klagenfurt
Datum: 04.06.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 28.05. - 04.06.2014