Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 31 #

Tetsuo Mizu *

Tetsuo Mizu * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck - Klagenfurt

(Japan 1944 geb.) "Kanpai", signiert, die Nr. 66/160, Farbradierung, 32,5 x 40 cm, ohne Rahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

04.06.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Tetsuo Mizu *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck - Klagenfurt
Datum: 04.06.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 28.05. - 04.06.2014