Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 30

Ernst Gradischnig *

Ernst Gradischnig * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck - Klagenfurt

(Wiendorf, Kärnten 1949 geb.) "Hafen Houmpt Souk", signiert Gradischnig, datiert 81, Aquarell, Bleistift auf Papier, 27,5 x 21 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

04.06.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Ernst Gradischnig *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck - Klagenfurt
Datum: 04.06.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 28.05. - 04.06.2014