Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

C. Pampa

C. Pampa - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Ital. Maler 19. Jahrhundert) Das verliebte Paar, signiert C. Pampa, Öl auf Holz, 53 x 42,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

11.06.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

C. Pampa

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 11.06.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 02.06. - 11.06.2014