Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Emma Pastor Normann *

Emma Pastor Normann * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Düsseldorf 1871-1954 Berlin) Mädchen am Fjord, signiert Normann, Öl auf Leinwand, 75 x 115 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

11.06.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-

Emma Pastor Normann *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 11.06.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 02.06. - 11.06.2014