Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Maler Anfang 20. Jh.

Maler Anfang 20. Jh. - Um?ní, starožitnosti, šperky

"Kaiser Franz Joseph zu Pferd", rechts unten signiert K. Kramer, Öl auf Leinwand, ca. 100 x 71 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

11.06.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Maler Anfang 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 11.06.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 02.06. - 11.06.2014