Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Rechteckige Schale

Rechteckige Schale - Um?ní, starožitnosti, šperky

Silber, 13-lötig, gerade Faltenzüge, Rand plastisch mit Rocaillen und Ornamenten verziert, Alt-Wiener Amtspunze des 19. Jh., 796,1 g, ca. 31 x 26 cm

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

11.06.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Rechteckige Schale

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 11.06.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 02.06. - 11.06.2014