Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 6940

Josef Auer

(Braunau am Inn 1939 geb.) Ohne Titel, rechts unten signiert und datiert Auer (19)87, Grafik/Mischtechnik auf Papier, Blattgröße ca. 65 x 50 cm (CW) Ruf 500

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

26.06.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Josef Auer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Moderne Kunst in Linz
Datum: 26.06.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 16.06. - 26.06.2014