Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 29

Brillant Damenring

Brillant Damenring - Schmuck

Gold/Weißgold 585, ein Brillant, ca. 1,10 ct, weitere Brillanten und Altschliffbrillanten, zus. ca. 0,60 ct, RW 57, 15,8 gøg16

Expert: Karl Eidelpes

10.06.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

Brillant Damenring

Expert: Karl Eidelpes

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Schmuck
Datum: 10.06.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 02.06. - 07.06.2014