Čís. položky 1

Brillantring

Brillantring - Klenoty

Gold 750, ein Altschliffdiamant ca.0,95 ct, Altschliffdiamanten zus. ca.1,20 ct, RW 4713,1 gøg13

Expert: Julie Leroux

02.06.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-

Brillantring

Expert: Julie Leroux

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty
Datum: 02.06.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 26.05. - 31.05.2014