Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7013

Russische Ikone

Russische Ikone - Kunst, Antiquitäten und Möbel

Gottemutter von Tichwin 19. Jh.18 x 14 cm. Altersspuren

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

11.06.2014 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 110,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Russische Ikone

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 11.06.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 31.05. - 11.06.2014