Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 29

Antonio Cordero Cortes

Antonio Cordero Cortes - Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts

(Sevilla 1827-1908) Herde am Fluss, signiert A. Cortes, Öl auf Leinwand, 60 x 81 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

16.06.2014 - 17:00

Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 6.000,-

Antonio Cordero Cortes

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts
Datum: 16.06.2014 - 17:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.06. - 16.06.2014