Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 5

Franz Vinzenz Dressler*

Franz Vinzenz Dressler* - Um?ní a starožitnosti

"Stillleben mit Astern", Öl auf Hartfaserplatte, ca. 75 x 85 cm, Ritzsignatur, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

05.06.2014 - 16:00

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Franz Vinzenz Dressler*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 05.06.2014 - 16:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 22.05. - 04.06.2014