Franz Xaver Weidinger *
(Ried im Innkreis 1890-1972 Bad Ischl) "Schafe auf der Weide", rechts unten signiert F. X. Weidinger, Aquarell auf Papier, ca. 37 x 30 cm, Passepartout, verglast, gerahmt (CW) Ruf 500
Expert: Christian Wiesinger
28.05.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Franz Xaver Weidinger *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 28.05.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 19.05. - 28.05.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena: