Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Hans Kleinert *

Hans Kleinert * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Gablonz 1884-1972 Klagenfurt)"Pferd", rechts unten signiert und datiert Kleinert 1926, Öl auf Leinwand, kaschiert auf Karton, ca. 43 x 50 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

28.05.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Hans Kleinert *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 28.05.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 19.05. - 28.05.2014