Franz Glaubacker *
(Sarajewo 1896-1974 Linz) 2 Bilder, tlw. betitelt "St. Magdalena", Aquarell auf Paier und Stifzeichnung auf Papier, signiert F Glaubacker, datiert 1956 und 1939, ca. 19 x 15 cm und ca. 33 x 26 cm, Passepartout, Ränder beschädigt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
28.05.2014 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Franz Glaubacker *
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 28.05.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 19.05. - 28.05.2014 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.600,- do EUR 2.400,- -
Vyvolávací cena: