Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Franz Schicker *

(Regau 1915-2010 Gmunden) "Adam und Eva im Paradies", rechts unten signiert und datiert Schicker 2000, Kohlezeichnung auf Papier, ca. 65 x 49 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

28.05.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Franz Schicker *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 28.05.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 19.05. - 28.05.2014