Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Matthäus Fellinger *

Matthäus Fellinger * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Neukirchen a. d. Vöckla 1924-2002 Linz) "Wiesenblumenstrauß in Vase", rechts unten signiert und datiert M. Fellinger (19)48, Öl auf Leinwand, ca. 41 x 31 cm, Rand etwas beschädigt, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

28.05.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Matthäus Fellinger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 28.05.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 19.05. - 28.05.2014