Emanuel Fohn *
(Klagenfurt 1881-1966 Bozen, Studium an der Münchner Akademie) Kirche am Dorfplatz, signiert Em. Fohn, Öl auf Karton, Bildausschnitt 38,5 x 43,5 cm, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
05.06.2014 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 625,-
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Emanuel Fohn *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti, Klenoty |
Datum: | 05.06.2014 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 20.05. - 05.06.2014 |