Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Österreich, Mitte 20. Jahrhundert

Österreich, Mitte 20. Jahrhundert - Antiquitäten & Bilder

Die Antoniuskapelle im Kaisertal vor dem Wilden Kaiser, signiert W. Dinse, Aquarell auf Papier, 38 x 53 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

22.05.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten & Bilder
Datum: 22.05.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.05. - 22.05.2014