Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7902

Hyacinth Florentin Lepasqueur, Künstler des 19. Jahrhunderts

Hyacinth Florentin Lepasqueur, Künstler des 19. Jahrhunderts - Starožitnosti, Obrazy

Schafe mit Schäfer auf der Weide, signiert Lepasqueur, Öl auf Leinwand, 60 x 92,5 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

22.05.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 22.05.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.05. - 22.05.2014