Čís. položky 7901 #

Karl Maria Schuster *

Karl Maria Schuster * - Starožitnosti, Obrazy

(Purkersdorf 1871-1953 Wien) Die Näherin, signiert Karl M. Schuster, Öl auf Karton, 23 x 32 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

22.05.2014 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 493,-
Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Karl Maria Schuster *

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 22.05.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.05. - 22.05.2014