Karl Maria Schuster *
(Purkersdorf 1871-1953 Wien) Die Näherin, signiert Karl M. Schuster, Öl auf Karton, 23 x 32 cm, gerahmt, (Wi)
Expert: Mag. Susanne Winter
Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375
susanne.winter@dorotheum.at
22.05.2014 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 493,-
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Karl Maria Schuster *
Expert: Mag. Susanne Winter
Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375
susanne.winter@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Starožitnosti, Obrazy |
Datum: | 22.05.2014 - 15:00 |
Prohlídka: | 16.05. - 22.05.2014 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.500,- -
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,-