Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 50

Rubin Emailmedaillon

Rubin Emailmedaillon - Schmuck

Rosegold 580, tlw. feingoldfärbig, Kulturperlen, österr. Einfuhrpunze 1872-1902Halskette, Gold 585, Länge ca.40 cm, 12,4 g, Gebrauchsspurenøg5

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

05.06.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Rubin Emailmedaillon

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Aukce: Schmuck
Datum: 05.06.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.05. - 04.06.2014