Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 29

Diamantring zus. ca. 1,80 ct

Diamantring zus. ca. 1,80 ct - Schmuck

Rot- Weißgold 585, Brillanten tlw. im Altschliff, 12 g, RW 56, Oberflächenmerkmaleøg12

Expert: Günter Eichberger Günter Eichberger
+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

30.05.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Diamantring zus. ca. 1,80 ct

+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

Aukce: Schmuck
Datum: 30.05.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 15.05. - 28.05.2014