Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7014

Mädchenakt

Mädchenakt - Um?ní a starožitnosti

Bronze patiniert, signiert F. Hoering, Steinsockel mit Sprungbildung, Höhe 30 cm 1. Hälfte 20. Jh.

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

14.05.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Mädchenakt

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 14.05.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 03.05. - 14.05.2014