Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7013

Franz Barwig

Franz Barwig - Um?ní a starožitnosti

(Schönau, Mähren,1868-1931 Wien) Bär mit Kugel, Entwurf um 1913/14, spätere Ausführung, heller Scherben, färbig staffiert, Höhe 32,5 cm. Kugel bestoßen

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

14.05.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Franz Barwig

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 14.05.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 03.05. - 14.05.2014