Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7010

Leopold Munsch

Leopold Munsch - Um?ní a starožitnosti

(Wien 1826-1888 Preßburg) Aktstudie, bärtiger Mann mit Stock, Bleistiftzeichnung auf Papier monogrammiert "LM" 2135, Stempelsignatur "L. Munsch" datiert 864 21/II, 55 x 34 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

14.05.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Leopold Munsch

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 14.05.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 03.05. - 14.05.2014