Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 49

Stand-Boxenpaar Dynaudio Contour 3,3

Stand-Boxenpaar Dynaudio Contour 3,3 - HiFi Klassiker und Schallplatten

helles Holzgehäuse (Buche), Höh4e 118 cm, Gebrauchsspuren, ungeprüft

Expert: Erwin Macho Erwin Macho
+43-1-604 13 71-18

experten-favoriten@dorotheum.at

18.06.2014 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-1-604 13 71-18

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: HiFi Klassiker und Schallplatten
Datum: 18.06.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 02.06. - 18.06.2014