Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 48

Boxenpaar T & A Pulsar TAR 1000E

Boxenpaar T & A Pulsar TAR 1000E - HiFi Klassiker und Schallplatten

3 Weg System, Höhe 45 cm, inkl. 2 Lautsprecherkabel, geringe Gebrauchsspuren, ungeprüft

Expert: Erwin Macho Erwin Macho
+43-1-604 13 71-18

experten-favoriten@dorotheum.at

18.06.2014 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-1-604 13 71-18

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: HiFi Klassiker und Schallplatten
Datum: 18.06.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 02.06. - 18.06.2014