Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 16

Tapedeck TEAC V-8030S

Tapedeck TEAC V-8030S - Gramodeska

schwarz, Dolby B/C u. HX Pro, inkl. Bedienungsanleitung und Ferbedieung, Gebrauchsspuren, ungeprüft

Expert: Erwin Macho Erwin Macho
+43-1-604 13 71-18

experten-favoriten@dorotheum.at

18.06.2014 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Tapedeck TEAC V-8030S

+43-1-604 13 71-18

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Gramodeska
Datum: 18.06.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 02.06. - 18.06.2014