Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

CHIRURGIE: Sieben gerahmte Kupferstiche

CHIRURGIE: Sieben gerahmte Kupferstiche - Antiquitäten & Bilder

Fambrini/Guidotti, Größe jeweils ca. 41 x 27 cm, die Rahmen ca. 51 x 41 cm.

Expert: Simon Weber-Unger Simon Weber-Unger
+43-1-515 60-269

simon.weber@dorotheum.at

06.05.2014 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 375,-
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-269

simon.weber@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten & Bilder
Datum: 06.05.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 02.05. - 06.05.2014