Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 62

Künstler 20. Jahrhundert

Künstler 20. Jahrhundert - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

Bergdorf in Südtirol, signiert R (K?) Wörle, Öl auf Karton, Bildausschnitt 46 x 61,5 cm, gerahmt, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

12.05.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Künstler 20. Jahrhundert

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 12.05.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 28.04. - 12.05.2014