Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 46

Künstler um 1900

Künstler um 1900 - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

Blumenstudien, tlw. beschriftet, Aquarell/Deckweiß auf Papier, Bildausschnitt je 14 x 8 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, fleckig

Expert: Friedrich Reinbacher

12.05.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 12.05.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 28.04. - 12.05.2014