Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Helmut ULLRICH *

Helmut ULLRICH * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(München 1915 - 2012) "Straßentheater" unten rechts signiert und datiert: H. Ullrich (19)59(?),Öl auf Karton, c. a 33 x 39,5 cm, Rahmen beschädigt SW 500 - 700

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

08.05.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Helmut ULLRICH *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 08.05.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 02.05. - 08.05.2014