Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

J. Alsina um 1900

J. Alsina um 1900 - Antiquitäten & Bilder

Kinder am Wiesenrand, signiert, datiert J. Alsina (18)07, Öl auf Leinwand, 60 x 69 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

29.04.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

J. Alsina um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten & Bilder
Datum: 29.04.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.04. - 29.04.2014