Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Arthur Heyer

Arthur Heyer - Antiquitäten & Bilder

(Haarhausen 1872-1931 Budapest) Weiße Katze und eine Biene, signiert Heyer A., Öl auf Leinwand, 55 x 68 cm, leicht beschädigt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

29.04.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Arthur Heyer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten & Bilder
Datum: 29.04.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.04. - 29.04.2014