Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Paar Appliken im Rokokostil, 19. Jhdt.

Paar Appliken im Rokokostil, 19. Jhdt. - Um?ní, starožitnosti, šperky

Holz, durchbrochen geschnitzt, Blattgoldfassung, je 1-kerzig, Höhe je ca. 41 cm, Fassungsfehlstellen Ruf 200

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

30.04.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 30.04.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.04. - 30.04.2014