Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Tiroler Schnitzer, 1. Hälfte 20. Jhdt.

Tiroler Schnitzer, 1. Hälfte 20. Jhdt. - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

"Der Wildererbub" unten links monogrammiert: F. H., Holzrelief, ca. 19 x 14 cm, verglaster Rahmen

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

30.04.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 30.04.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.04. - 30.04.2014