Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Peter WALDER-GOTTSBACHER *

Peter WALDER-GOTTSBACHER * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Salzburg 1960 geb.) "Am Seeufer" unten rechts undeutlich signiert: Peter Walder Gottsbacher, Aquarell auf Papier, ca. 32 x 47 cm, Passepartout, ungerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

30.04.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Peter WALDER-GOTTSBACHER *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 30.04.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.04. - 30.04.2014