Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Georg PEZOLT

Georg PEZOLT - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Salzburg 1810 - 1878) Joseph STIESSBERGER (Salzburg 1802 - 1872) "Residenzplatz in Salzburg gegen Westen" signiert: " ... Pezolt ...", aus "Die interessantesten Punkte", Salzburg 1837 - 39, Kreidelithografie, ca. 11 x 16 cm, leichte Randflecken, Passepartout, verglast, gerahmt (Ko) Ruf 200

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

30.04.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Georg PEZOLT

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 30.04.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.04. - 30.04.2014