Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 705

Statuette, 19. Jhdt.

Statuette, 19. Jhdt. - Sammlung Friedrich W. Assmann

"Betende Madonna" Holz vollplastisch geschnitzt, natur, Höhe ca. 20 cm, beschädigt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

28.05.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Statuette, 19. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Sammlung Friedrich W. Assmann
Datum: 28.05.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 19.05. - 28.05.2014