Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 19

Hl. Evangelist Johannes, Süddeutsch, 18. Jhdt.

Hl. Evangelist Johannes, Süddeutsch, 18. Jhdt. - Collection Friedrich W. Assmann

Holz vollplastisch geschnitzt, stark überarbeitete Polychromund Goldfassung, Höhe ca. 54 cm, Attribute später, beschädigt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

27.05.2014 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 938,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Collection Friedrich W. Assmann
Datum: 27.05.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 19.05. - 27.05.2014